I miejsce w Mistrzostwach Świata . Beauty Forum Monachium

Miało być krótko, ale się nie da…

Często dostaje pytanie: Ile czasu potrzeba, żeby nauczyć się pracować z rzęsami i jak długą drogę musimy przejść żeby stać się perfekcjonistą?

Odpowiedzią na pierwsze może być moja krótka historia, a do perfekcji dążymy całe życie.

Moja przygoda z rzęsami zaczęła się około 2,5 roku temu. Nie było łatwo. Wrzucenie na głęboką wodę, ogromne wyrzeczenia, upór, pokonywanie własnych słabości i ciężka praca pozwoliły mi krok po kroku osiągać cele, które sobie założyłam.
Po kilku miesiącach pracy zostałam zauważona przez Ala Rio, która zaprosiła mnie do współpracy, pomogła poznać tajniki świata rzęs, ale przede wszystkim obdarzyła ogromnym zaufaniem. W tym samym czasie do zespołu Ali dołączyła Emilia Krawczyk. Obie dziewczyny już posiadały Mistrzostwo Świata w stylizacji rzęs, Ala Rio zdobyła je w 2015 roku, a Emila Krawczyk w roku 2017. To jeszcze bardziej zmotywowało mnie żeby dawać z siebie jak najwięcej, aby kiedyś taki tytuł posiadać.

Pierwsze moje starcie w mistrzostwach rzęs odbyło się w 2018r. w Warszawie przy okazji Beauty Forum. Było blisko, jednak nie udało się stanąć na podium.
Nie odpuściłam.
W tym roku mój upór zaprocentował: zajęłam I Miejsce w Mistrzostwach Polski w Warszawie, co dało mi szansę reprezentowania naszego kraju w 7-mych Mistrzostwach Świata w Monachium, gdzie również zajęłam I Miejsce, mając ze sobą moją wspaniałą modelkę Martusię, która towarzyszyła mi w obu mistrzostwach.

Spełniło się jedno z moich marzeń i czas żeby spełniać następne.
Wkrótce otwarcie własnego Salonu Stylizacji Rzęs w Końskich.
A co dalej?.. teraz już wiem, ze jedynym ograniczeniem jest Nasza Wyobraźnia

Zachęcam Was do walki o siebie i spełniania marzeń. Nie czas ma tu największe znaczenie… Liczy się pasja, determinacja i praca!

https://www.beauty-fairs.de/en/muenchen/championships/international-lashes-trophy.html